Porady 245

To content | To menu | To search

Home › Fajne tereny na wakacje znajdziesz w miejscowości Sielpia

Fajne tereny na wakacje znajdziesz w miejscowości Sielpia

Usytuowana na Wzgórzu Koneckim Sielpia ze względów geograficznych i szalenie ciekawych terenów uważana jest za Perłę ziemi świętokrzyskiej na tle lokalnych ośrodków letniskowych. Sielpię usytuowaną tuż przy zalewie Czarnej Koneckiej w otoczeniu lasów sosnowych charakteryzuje swoisty mikroklimat, który jest efektem roztaczających swój zapach olejków sosnowych. Sprzyja on przede wszystkim osobom cierpiącym na różnego typu schorzenia dróg oddechowych. Na turystów , którzy odwiedzają Sielpię czeka nieźle rozbudowana baza noclegów.

Obok prywatnych kwater mają do wyboru domki letniskowe o podwyższonym standardzie wyposażenia usytuowane w lesie tuż przy plaży zbiornika wodnego.

Dzięki wymaganemu wyposażeniu gwarantują nie wyłącznie jak najlepsze warunki lokalowe, ale również moc atrakcji, które umilają spędzenie urlopu nawet podczas złej pogody.

Sielpia z bardzo bogatym zapleczem turystycznym to wymarzone miejsce na urlop z dala od codziennego hałasu zarówno dla małych dzieci jak i osób starszych.

Turyści mogą wypoczywać na pięknej plaży i zażywać kąpieli w Zalewie.

Ośrodek wypoczynkowy to ponadto świetna baza wypadowa dla osób, które preferują aktywną formę urlopu. Z Sielpi można bez problemu pojechać do Bałtowa, by tam zwiedzić jedyny w regionie Park Jurajski bądź do Jaskini Raj usytuowanej w okolicy Chęcin, która uważana jest za jedną z najpiękniejszych form przyrodniczych w naszym kraju.
Wyjazd do Sielpi to wyśmienity sposób na wymarzony wypoczynek dlatego planując zbliżający się wielkimi krokami najbliższy urlop, trzeba już pomyśleć nad rezerwacją jednego z domków letniskowych znajdujących się w wyjątkowej okolicy Zalewu Czarnej Koneckiej..