Porady 245

To content | To menu | To search

Home › Specjalistyczne firmy w kraju

Specjalistyczne firmy w kraju

Produkcja technologicznych maszyn do oczyszczania ścieków to najważniejsze zadanie, jakie stawia sobie za cel firma Montech.

Mimo to zajmuje produkcją się również odmiennych elementów wysoko wyspecjalizowanych, służących do ochrony środowiska naturalnego. Urządzenia, w jakie da się nabyć w tej firmie, to maszyny rozdzielające nieczystości stałe i płynne (prasa filtracyjna różnego rodzaju), odwadniające, służące do transportu, sprawdzające się przy higienizacji osadów ściekowych i inne. Prasa taśmowa to nowoczesna technologia przeznaczona do szczegółowego odwadniania osadów różnego rodzaju z małych i średnich miejskich lub gminnych oczyszczalni ścieków, ze stacji uzdatniania wody , a także z zakładów przemysłu, takich jak mleczarnie czy zakłady papiernicze. Ten rodzaj maszyny w przedsiębiorstwie Montech oferowany jest w czterech rodzajach.

Maszyna wyposażona jest np. w dozownik obrotowy, dwa motoreduktory, a wykonana została całaze stali kwasoodpornej. Prasa komorowa szczególnie jest zdatna przy odwadnianiu niebezpiecznych osadów, bo odfiltrowuje skażone elementy w stanie stałym od stanu płynnego. Ich najczęstsze użycie jest dostrzegalne w przemyśle spożywczym, cukierniczym, medycznym, piwowarskim, warzywno-owocowym itd.

Firma Montech ma możliwość zagwarantować skuteczność działania maszyny: 30% w oczyszczalniach komunalnych i 80% w przemysłowych.

Ze względu na to, że osady ściekowe są sporym problemem dla funkcjonowania oczyszczalni ścieków, aby je unieszkodliwić, stosuje się specjalną technologię, którą jest higienizacja osadów. Opiera się ona na mieszaniu ich z wapnem lub odrębnymi składnikami o właściwościach higienizujących.

Montech oferuje sprzęty takiego typu o wydajności od 1m3/h do 60m3/h. Składają się one z: zbiornika komponentu higienizującego, dozownika komponentu higienizującego, przenośnika, mieszalnika. Specjalizacje przedsiębiorstwa Montech powiększają się, dzięki czemu jest ona w stanie zwiększyć sferę swojej aktywności na rynku. Podejmuje się także budowy, rozbudowywania, przebudowywania oczyszczalni ścieków, znajdujących się na terenie miast albo gmin. Wachlarz propozycji jest naprawdę szeroki, dlatego dobrze jest uwzględnić doświadczenie w branży, jakie oferuje firma Montech..
Zobacz na:: http://montech.pl

Zobacz:
Jak szybko schudnąć z nóg
W jakim kierunku wybrać się na zbliżający się wolny czas